online-destek
Hizmetlerimiz
Bizden Haberler
Pancar Taşımacılığı

Üyemiz Olmayan kamyonlara kesinlikle pancar yükleme yapılmayacaktır.
Pancar, yüklenici firma fabrikalarındaki kantarlarında tartılarak Nakliyeci tarafından kamyona yükletilecektir. Kantarlarda tartma boşaltma ve tartı işlerinin sona erme zamanı İdare yetkililerince tespit edilecektedir.
Altınekin Taşıma Kooperatifi sevkiyatın aksamaması için kamyonlarını devamlı hazır bulundurmak mecburiyetindedir. Gerek umumi sökümden önce ve gerek umumi söküm esnasında (sevkiyat müddetince) tesellüm edilen pancarın rampa veya silo yerleri kafi gelmediği taktirde mesafeye bakılmaksızın idarenin ilgili personeli tarafından gösterilecek yerlerdeki silolarda tamamının kamyonlara yüklenmesi işlerini üstlenmektedir.
Silolanan pancarlar, kafes kelepçeli olmak şartıyla lastik tekerlekli yükleyiciyle yükleme yapılabilir. İdarenin lüzum göreceği kantarlarda ve fabrikanın yazılı izni ile paletli yükleyici de çalıştırılabilecektir. Pancarların ezilmesini önlemek üzere her yükleyici önünde çalıştırılacak en az bir kişi bulunmaktadır.
Çalışan bu kişilerin sigorta primi, harcırah vb. her türlü ödemeleri Altınekin Taşıma Kooperatifine aittir. Boşaltma, fabrika da nakliyeci tarafından yapılacaktır.

Nakliyeci sevk kantarının tonajına uygun tonajdaki kamyonlarla taşıma yapacak olup, zorunlu hallerde düşük tonajlı kantarlarda tartılamayan yüksek tonajlı vasıtaların çift tartıları yapıldıktan sonra branda bezi ile örtülüp ilgili fabrikasına sevk edilmektedir.


#

BUĞDAY TAŞIMACILIĞI

Buğday Taşımak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

PANCAR TAŞIMACILIĞI

Pancarlarınız Depolarda Güvende

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT

Hızlı Ve Dikkatlı Nakliye, İşinizin Değerini Biliyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Profosyonel Standartlarda Kurumsal Nakliye Hizmeti

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın